Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 4007

9 000 ЕУР

Се продава од: dragan Вчера 22:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Peugeot
Модел
4007
Full oprema so koza
Registriran do 15.05.2020g
Prv sopstvenik
Kilometraza 216000 redovno servisiran vo Peugeot, garaziran.
Leaflet
Кон почеток