Македонски | Shqip | English |

Peugeot 406 td -99

Се продава од: Koni 27 јан. 22:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.140 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 400 ЕУР

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 406
full oprema
klima
novi gumi
elektrika na stakla
senzori za rikverc
extra ozvucuvanje i tn.
Нема посетени огласи
Кон почеток