Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 406 2.0 HDI MOZE I ZAMENA

Се продава од: STOLE 27 јан. 12:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.100 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 850 ЕУР

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Струмица
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 406
SE PRODAVA PEUGEOT 406 2.0 HDI VO ODLICNA SOSTOJBA SO FUL OPREMA ZA MODELOT
NOV AKUMOLATOR SO 2 GOD.GARANCIJA
NOVI GUMI 4
Нема посетени огласи
Кон почеток