Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Peugeot 407 2.0 HDI

4 300 ЕУР

Се продава од: Peugeot Денес 14:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Седан
Марка
Peugeot
Модел
407
Kolata e vo odlicna sostojba . Redovno servisirana na vreme .Smenet kuplug set zamaec,potisna ,lamela,lager skoro smeneti diskovi,plocki ,amortizeri.Novi stabilizatori ,kaisi i vodna pumpa smeneti pred 10.000km.Registrirana do 14.04.2019
Peugeot
070761834
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации