Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 407 2.0 hdi

4 000 ЕУР

Се продава од: Мито 01 авг. 11:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Седан
Марка
Peugeot
Модел
407
Колата е во одлична состојба,
*фул опрема
*кожени седишта
*греачи на седишта
*електронско подесување на седишта
*електронско подесување на ретровизори
*климатроник
*команди на волан
*8 звучници
*алуминиумски бандажи
*хром елементи
*сервисирана редовно
*купена од Еуроимпекс Македонија
Мито
071506725
Кон почеток