Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 407 2.2 HDI 170ks BI TURBO

5 300 ЕУР

Се продава од: Nenad 17 мај 03:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Peugeot
Модел
407
PEUGEOT 407 2.2 HDI 170ks BI TURBO
-прва регистрација 2007г.
-поминати 214000 км
-направени сите сервиси, без вложување
-трето ниво на опрема на Пежо 407
-Ксенон
Leaflet
Кон почеток