Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 407 1.6 hdi 2005 Avto M&S

3 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto M&S 13 јан. 10:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto M&S

Avto M&S

14 Огласи во продавницата

Hyundai I-20 1.2 Benz/plin 2010god Avto M&S 4 350 ЕУР
Opel Corsa 1.3 cdti 2004god Avto M&S 2 600 ЕУР
Opel Astra 1.7 cdti 2008god Avto M&S 4 300 ЕУР
Seat Altea 1.6 benzin -06 Avto M&S 3 850 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Peugeot
Модел
407
Prodavam Pezo-407 1.6 hdi od 2005 godina!! Kolata e so Makedonski tablici.. So kompletna dopolnitelna oprema e i se funkcionira!! Odlicen semeen avtomobil,so mala potrosuvacka na gorivo!!!
Avto M&S
071354013
Avto M&S

Avto M&S

14 Огласи во продавницата
Ford C-Max 1.6 tdci 2006god Avto M&S 3 250 ЕУР
Opel Corsa 1.3 cdti 2004god Avto M&S 2 600 ЕУР
Fiat Grande Punto 1.3 dizel 2007god Avto M&S 3 400 ЕУР
Toyota Yaris 1.0 benzin 2007god Avto M&S 3 700 ЕУР
Кон почеток