Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 407 2,0 hdi -04 full

0 ЕУР

Се продава од: zlatko 23 мај 10:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Жолта
Стил на каросерија
Седан
Марка
Peugeot
Модел
407
Kolata e kupena vo mk od prv sopstvenik,full oprema komplet servis prva boja.mn.socuvana registrirana do deveti mesec so zelen karton vo ekstra sostojba Tel:078 335 569
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации