Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 407 2.0 hdi 100 kw Platinium nov-06

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avtoelegance-Sasho 17 фев. 21:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Жолта
Стил на каросерија
Седан
Марка
Peugeot
Модел
407
Kolata e zemena od prv gazda prva farba tocna kilometraza mozna proverka vo bilo koj servis po vasha zelba so naj full oprema: klimatronik bordkompiuter tempomat elektrika centralno servo ABS ESP senzori za parkiranje senzori za dozd itn....
lok.Madjari kaj kvantashki pazar voziloto vredi da se pogledne
Avtoelegance-Sasho
071260636
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации