Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 407 SW 2.0 HDI

4 500 ЕУР

Се продава од: Risto 10 мај 00:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Марка
Peugeot
Модел
407
Корисистено моторно возило Пежо 407 2.0 HDI SW - 2007 година во одлична состојба
Карактеристики:
-панорама кров
-ABS
-контрола за пролизгување
-контрола на притисок на гуми
-кожен волан и седишта
-Борд комјутер, навигација, темпомат, гласовна команда и можност за внес на телефонска картичка
-двозонска климатроник
-паркинг сензори
-мишелин гуми (летни и зимски)
-воздушни перничиња
-Регистрирана цела година + зелен картон

Цената е по договор
Leaflet
Кон почеток