Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 407 1.6HDI

Се продава од: Nikola 21 ноем. 20:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
Peugeot
Модел
407
Опрема:
- CD/Radio со контроли на волан
- Борд компјутер
- Двозонска автоматска клима
- Сензор за дожд
- Електроника на прозори и ретровизори
- Автоматско затварање на ретровизори
- ESP и ABS системи за пролизгување


Сервисирана променето:
-Уље(мењач,мотор)
-Филтри(нафта, воздух, полен, уље).
-Предница(јабучици, спони(внатрешни,надворешни), чаурина(комплет).
-17" бандаши.
Leaflet
Кон почеток