Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Peugeot 407 coupe automatik 2.7 moze i zamena

2 799 ЕУР

4 199 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Gode dva 25 ноем. 20:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Gode dva

18 Огласи во продавницата

Audi A7 , 3.0 quatro , moze i zamena 25 999 ЕУР
VW Buba 1.9tdi ekstra moze i zamena 4 999 ЕУР
VW LT Za 18 lugje socuvano 5 299 ЕУР
VW Passat 1.9tdi automatic moze i zamena 2 899 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Марка
Peugeot
Модел
407
Voziloto e vo solidna sostojba, so mal defekt moze i zamena so vasa doplata. Na zamena e 4.000 evra.
Gode dva
Prodazba na uvezuvani i neuvezuvani vozila, site se socuvani i vo odlicna sostojba mozni i zameni.
Посетете ја нашата продавница
Briselska 31 Прикажи на мапата
075 254 662 070 268 111
https://www.pazar3.mk/godeavtomobili
Leaflet

Gode dva

18 Огласи во продавницата
DAF 360 ekstra moze i zamena 15 999 ЕУР
Chrysler automatik dizel 7 sedista moze i zamena 6 399 ЕУР
VW Passat 1.9tdi automatic moze i zamena 2 899 ЕУР
VW LT Za 18 lugje socuvano 5 299 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации