Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 407 2.0 -05

3 350 ЕУР

Се продава од: Ivan Manolev 03 дек. 20:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Седан
Марка
Peugeot
Модел
407
Se prodava Peugeot 407 2.0
Registrirano e do kraj na 12 mesec!!!
Voziloto e ispravno i cuvano, napraven e golem servis pred 2 meseca!

Za podetalni informacii moze da se javate na brojo ili na viber: +1 203 391 8959 Ivan
Ivan Manolev
077978743
Leaflet
Кон почеток