Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 407 -06

5 400 ЕУР

Се продава од: aleks 24 дек. 15:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Жолта
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Седан
Марка
Peugeot
Модел
407
Voziloto e ekstra socuvano prv sopstvenik redovno servisirano so servisna kniska poseduva ful oprema sto moze da go ima ovoj model registrrana do 05.12.2016 vredi da se vidi
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации