Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 407 1.6hdi

2 600 ЕУР

3 600 ЕУР

Се продава од: Милорад 03 фев. 21:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Виница
Стил на каросерија
Караван
Марка
Peugeot
Модел
407
1.6sw hdi. 80 kw. Mnogu ekonomicno vozilo vo odlicna kondicija
Милорад
078443141
Leaflet
Кон почеток