Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Peugeot 5008 150ks 2015

9 700 ЕУР

Се продава од: Dragi 25 ноем. 21:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Peugeot
Модел
5008
PRODAVAM

PEUGEOT 5008 - 2015ta godina, 152000km, 2000cm3, 150ks, sedum sedista, full oprema, vo izvonredna sostojba - 9700€ do mk tablicki
Broj za kontakt: +38970333551 / +38971477231
Dragi
 
070333551
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации