Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 508 1.6HDI 115HP AUTOMATIC BUSINESS

11 300 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 09 дек. 13:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

250 Огласи во продавницата

VW Tiguan 2.0TDI 150HP HIGHLINE EXCLUSIVE 28 700 ЕУР
VW ARTEON 2.0TDI 150HP 29 600 ЕУР
Audi A4 AVANT 2.0TDI 150HP S-TRONIC BUSINESS 18 400 ЕУР
Audi A8 LONG 3.0TDI 286HP QUATTRO 74 600 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Седан
Марка
Peugeot
Модел
508
ШИФРА: 005936

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]
AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

250 Огласи во продавницата
Renault Grand Scenic ENERGY 1.5dCi 109HP [7 SEDISTA] 9 800 ЕУР
Volvo V60 2.0 D2 120HP KINETIC 12 600 ЕУР
Opel Insignia 1.6CDTi 136HP ecoFLEX 9 900 ЕУР
Citroen Jumpy 1.6HDI 90HP CLUB 27 9 200 ЕУР
Кон почеток