Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 508 SW ACTIVE BUSINESS 1.6HDI 120HP

10 700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 17 септ. 15:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

234 Огласи во продавницата

Citroen Nemo 1.3HDI 75HP ECO 5 600 ЕУР
VW Passat 2.0TDI 150HP DSG BUSINESS LINE 17 600 ЕУР
VW Passat 1.6TDI 120HP BUSINESS 15 600 ЕУР
Peugeot 308 ACTIVE 1.6HDI 120HP AUTOMATIC 12 400 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Караван
Марка
Peugeot
Модел
508
ШИФРА: 011193

ШИФРА: 011193
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]
AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

234 Огласи во продавницата
Opel Insignia 1.6CDTi 136HP ecoFLEX 11 300 ЕУР
BMW 418 Gran Coupe 418D 136HP 19 800 ЕУР
VW Passat 1.6TDI 120HP TRENDLINE 16 300 ЕУР
Opel Astra 1.6CDTI 110HP SPORT 11 700 ЕУР
Кон почеток