Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 508 2.0 HDI 103kw 132000km Novv Maksauto M

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA 20 дек. 21:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

281 Огласи во продавницата

VW GOLF 2.0 TDI -06 FULL HIGHLINE SPORT MAKSAUTO 0 МКД
FIAT DOBLO 1.3 MULTIJET DYNAMIX -07 MAKS AUTO 0 МКД
VW GOLF 6 1.6 TDI 77kw -10 Full Maksauto M 0 МКД
SEAT LEON ST 1.6 TDI -14 DSG CISTO NOV MAKSAUTO M 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Марка
Peugeot
Модел
508
PEUGEOT 508 2.0 HDI 103 kw
НОВО НА ПАЗАРОТ
Година на производство 2012
Увоз од Италијa
Тарга EM943BA
Број на шасијa VF38DRHF8CL037861
132000 km 100% со гаранција
Потрошувачка 4.7 л/100
Euro 5
Платени сите давачки до регистрација

Возилото е редовно сервисирано проверка во кој сервис сакате перфектен мотор дизни ,замаец топ автомобил чисто нов без ниту еден префарбан детал со два фабрички клуча.
Возилото е нов увоз со направена хомологација увезено на фирма со платени давачкиопрема

- Клима
- Борд компјутер
- Електрика на прозорци и ретровизори
- Темпомат
- Мултифункционален кожен волан
- ЕСП АВС
- Халогенки за магла
- сензор за дожд и светла
- Xenon светла
- Тонирани стакла
- Bluetooth hands free set

и уште многу опрема

Возилото се наоѓа на плацот на Максауто М 5км пред влезот во Крива Паланка
Максауто М лидер во продажба на половни автомобили

Посетете го нашиот плац и уверете се во квалитетот на нашите возила
Цената не е фиксна договор на лице место
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
Лидер во увозот на половни автомобили со платени давачки до регистрација . Голем избор на најдобрите половни автомобили кои можете да купите и на лизинг со 20% учество. Сите возила се директен увоз од Италија и Германија Плацот е на 5км пред влезот во Крива Паланка дојдете и уверете се во квалитетот на насите возила.
Посетете ја нашата продавница
Kriva Palanka Прикажи на мапата
077738126,070235235
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
077738126,070235235
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

281 Огласи во продавницата
OPEL COMBO 1.7 CDTI -05 MAKS AUTO 2 800 ЕУР
OPEL ASTRA 1.7 DTI -06 COSMO FULL PAKET MAKS AUTO 0 МКД
CITROEN C3 1.4 HDI-04 EXCLUSIVE  MAKS AUTO 0 МКД
ALFA ROMEO 147 1.9 JTD -05 SPORT FULL MAKS AUTO 0 МКД
Кон почеток