Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 607 2.7 HDI Platinum

6 300 ЕУР

Се продава од: Стефан 11 јан. 10:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Peugeot
Модел
607
Se prodava Peugeot 607 2.7 HDI Platinum
136.000km
Servisna kniska. Napraven redoven servis pred 1000 km.
Dva seta na gumi (zimski i letni)
Dva kluca, navigacija, parking senzori, xenon, koza, grejaci na sedista.....najvisoko nivo na oprema(Platinum).

Kontakt:
071234483
078258708
Стефан
071234483
Leaflet
Кон почеток