Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 607

3 500 ЕУР

Се продава од: zoran 25 дек. 13:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Пробиштип
Стил на каросерија
Седан
Марка
Peugeot
Модел
607
Peugeot 607 2.2 hdi 2003g 200 000 pominato.
Full oprema,registrirano do april.
Odlicna sostojba,
+ 4 letni gumi 3500e.

Kontakt 078-348-474
zoran
Leaflet
Кон почеток