Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 318d M-PACKET AUTOMATIK FULL OPREMA-13

18 700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTOLOGISTIK 19 окт. 12:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

73 Огласи во продавницата

FORD MONDEO 2.0TDCI GHIA EXECUTIV OPREMA-08 5 700 EUR
MERCEDES SPRINTER 213CDI DOKA -07 9 500 EUR
VW GOLF 5 1.9TDI 4MOTION SPORTLINE-06 4 500 EUR
VW TRANSPORTER T5 1.9 TDI PRITCHE 8 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Седан
Марка
Peugeot
Модел
607
BMW 318d M-PACKET AUTOMATIK-13
GOD NA PROIZV. 12/2012
POM KM:195.000
FULL OPREMA
REGISTRIRAN DO 10/2019
AUTOPLAC AUTOLOGISTIK
071/304-420
070/305-695

WWW.AUTOPLAC.MK

AUTOLOGISTIK
070305695
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

73 Огласи во продавницата
MERCEDES SPRINTER 310CDI TERMOKING MAXI -13 12 500 EUR
VW GOLF PLUS 2.0TDI SPORTLINE-07 4 500 EUR
MERCEDES SMART 1.0 REDIZAJN-09 2 900 EUR
VW CADDY MAXI 1.6TDI KLIMATRONIK BLUEMOTION-12 6 800 EUR
Кон почеток