Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 807 2.2 HDI najopremen vo Makedonija

5 400 ЕУР

Се продава од: Дејан 28 ноем. 17:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Марка
Peugeot
Модел
607
Peugeot 807 2.2HDI 92kW.
Возилото е произведено во декември 2004, а прва регистрација е 2005 година. Најопремено вакво возило во РМ. Има 6 степен менувач, задни електрични врати, 7 седишта (+5 резервни), а е регистрирано за 8 седишта. Централно заклучување, 3 сончеви кровови, климатроник, ксенон светла, автопилот, GPS, вебасто греење, направен комплетен сервис на 280000км. Сменети се сет и замаец, ребраст каиш со затегачи, сменето масло и сите филтри. Нови зимски гуми на челични фелни и 4 летни гуми на алуминиумски фелни. Фабрички затемнтети стакла. Говорни команди. Возилото е подготвено за возење без никакво вложување во сервис.
Дејан
070228426
Leaflet
Кон почеток