Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot Bipper 1.4 HDI

0 ЕУР

Се продава од: Gjorgji 11 јан. 11:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Peugeot
Модел
Bipper
Се продава Peugeot Bipper 1.4 HDI, регистриран цела година. Сервисиран комплетно, масло филтри, сите каиши, водна пумпа. Клима, централно заклучување, греачи во ретровизори. Цена: 2550 ЕУР+ДДВ
Gjorgji
071349497
Кон почеток