Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot Bipper 1.4hdi 2009 patnicko

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛАДРУС 21 апр. 00:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ЛАДРУС

ЛАДРУС

7 Огласи во продавницата

Slobodno rabotno mesto serviser elektromehaniсar 0 МКД
VW GOLF 5 1.9 TDI.77 kw-105 ks. NOV UVOZ 0 ЕУР
LADA NIVA 4X4 URBAN NOVI VOZILA 0 МКД
GUMI 185/75R16 PIRELLI M+S ZA LADA NIVA 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Peugeot
Модел
Bipper
-PATNICKO
-2 KLIZNI VRATI
-2 KLUCA
-SERVO
-ABS
-AIRBAG
-ESP
-KLIMA
-EURO KUKA ZA VLECENJ
ЛАДРУС
ЛАДРУС ДООЕЛ Официјален импортер и дистрибутер на ПАО АВТОВАЗ за возила ЛАДА
Посетете ја нашата продавница
Ул.Скупу 67, на бензинска пумпа Топ Трејд Прикажи на мапата
070217130 071218144
Leaflet
ЛАДРУС

ЛАДРУС

7 Огласи во продавницата
GUMI 185/75R16 PIRELLI M+S ZA LADA NIVA 0 МКД
Lada Niva 4x4 so 5 vrati 0 МКД
VW GOLF 5 1.9 TDI.77 kw-105 ks. NOV UVOZ 0 ЕУР
LADA NIVA 4X4 URBAN NOVI VOZILA 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации