Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kombi Peugeot Boxer

8 200 ЕУР

Се продава од: Besar Garipi 17 ноем. 15:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Тетово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Peugeot
Модел
Boxer
I ka te kryera te gjitha serviset, posedon regjistrim per 1 vit!
Besar Garipi
0038970543580
Leaflet
Кон почеток