Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT EXPERT 1.6 HDI 90 ks. 2008 god

4 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 13 јан. 23:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
AUDI A4 2.0 TDI 143 ks -08 S-Line 10 999 ЕУР
AUDI A6 1.9 TDI 110ks -98 3 400 ЕУР
SEAT LEON 1.9 TDI 105 ks. 2006 God 4 300 ЕУР
MERCEDES-BENZ B 180 CDI 80 kw -06 4 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Peugeot
Модел
Expert
PEUGEOT EXPERT 1.6 HDI 90 ks. 2008 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana so novi gumi I kompletno servisirana. Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija. 071555599 Delčevo
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
CITROEN C3 1.4 HDI 50 kW 2009 god 3 200 ЕУР
AUDI A3 2.0 TDI 140 ks 2005 god 4 700 ЕУР
VW POLO 1.4 TDI 59 kW 2010 g. BLUMOTION!!! 4 300 ЕУР
AUDI A6 1.9 TDI 110 ks -99 4 600 ЕУР
Кон почеток