Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT PARTNER 1.6 HDI -10

Оглас од претпријатие. Се продава од: TOME 06 ноем. 09:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 11.340 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 300 ЕУР   6 700 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Црвена
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: Partner Tepee
PEUGEOT PARTNER 1.6 HDI
GOD.NA PROIZVODSTVO 2010,
66 KW 90 KS,
KLIMA,
BORD KOMPJUTER,
PARK SENZORI,
C.BRAVA,DALECINSKO,
EL.STAKLA,
EL.RETROVIZORI,
6X AIR BAG,
UVEZENO 9D GERMANIJA I OCARINETO.
Нема посетени огласи
Кон почеток