Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT PARTNER 1.6 HDI -09 PANORAMA

Оглас од претпријатие Се продава од: AVTO ALEX 05 авг. 13:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AVTO ALEX

AVTO ALEX

32 Огласи во продавницата

OPEL ASTRA COSMO 1.3 CDTI 66KW -09  AVTO ALEX 4 480 EUR
CITROEN C5 - 2.0 HDI -06 AVTO ALEX VELES 2 980 EUR
FIAT BRAVO 1,9 120 KS -08 ODLICEN AVTO ALEX 3 700 EUR
CITROEN C3 - 1.4 HDI - 2008 - NOVO - AVTO ALEX - 2 890 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Велес
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Peugeot
Модел
Partner Tepee
PERFEKTEN PATNICKO - TOVAREN AVTOMOBIL

* 80 KW - 110 KS

- 186.570 REALNI KILOMETRI

* 80 KW - 109 KS / 5 BRZINI

- OD OPREMA POSEDUVA :

* SONCEV PANORAMA KROV
* TEMPOMAT
* SPEED LIMITER
* KOMANDI NA VOLAN
* ELEKTRONIKA NA PROZORI : X2
* FABRICKO CD RADIO
* KLIMA
* ABS
* POVRZUVANJE NA TELEFON
* SISTEM ZA PROLIZGUVANJE
* CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO 2 KLUCHA
* ZADNI PARKING SENZORI
* ISOFIX NA SEDISHTA
* CHILD SAFTY NA ZADNI VRATI
* PODESUVANJE NA VOLAN
* PODESUVANJE NA SEDISTA
* ELEKTRONIKA NA RETROVIZORI
* ZAVESA NA ZADNI PROZORI

- SITE DAVACKI SE PODMIRENI DO REGISTRACIJA -

Vozila po naračka od naši slovenski firmi
www.avtoalex.si - www.avtokompas.si
0038641774435 ALEX

https://www.facebook.com/avto.alex.39
www.avtoalex.mk
info: Tose
070/354/113
078/550 / 642
AVTO ALEX
Добредојдовте, Avto Alex со своето 30 годишно работење нуди првенствено квалитет. На Плац имаме повеке од 40 возила од кои 90 % се од прв сопственик, редовно сервисирани и добро сочувани возила. Покрај патнички нудиме и товарни возила. Загарантиран квалитет. Желба ни е да со професионализам, удоволување на барањата на купците,квалитетни возила и конкурентни цени да изградиме препознатлив бренд во продажбата на половни возила.
Посетете ја нашата продавница
SKOPSKI PAT BB, VELES Прикажи на мапата
070354113
https://www.avtoalex.mk
AVTO ALEX
070354113
Leaflet
AVTO ALEX

AVTO ALEX

32 Огласи во продавницата
RENAULT LAGUNA 1.9 DCi -07 AVTO ALEX VELES 2 980 EUR
SUZUKI JIMNY 1.5 DDIS -07 ODLICEN AVTO ALEX 5 980 EUR
FIAT GRANDE PUNTO 1.3 mJET ODLICEN -07 -
OPEL ASTRA COSMO 1.3 CDTI 66KW -09  AVTO ALEX 4 480 EUR
Кон почеток