Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot Partner 1.9D

0 ЕУР

Се продава од: Peugeot 08 јан. 22:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Peugeot
Модел
Partner
Kolata ne e uvezuvana, kupena e od salon od Peugeot, koristena za domashni potrebi. Redovno servisirana, registirana do 08.2018 so zelen karton, kolata e vo perfektna sostojba.
Cena po dogovor
Peugeot
075997800
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации