Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot Partner 2.0. Hdi -03

2 500 ЕУР

Се продава од: Boban Вчера 08:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Peugeot
Модел
Partner
Kolata e vo Extra sostojba.
Vredi da se vidi
Kontakt: 071 208 309 Boban
Leaflet
Кон почеток