Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT PARTNER 1.6HDI

3 700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: SKENDEROVSKI 13 јан. 13:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Peugeot
Модел
Partner

- клима
-две лизгачки врати
- темпомат
- радио фабрично
- централно заклучување
- магленкиi
- прозори на струја
- влечна кука
- редовно сервисирано во Euroimpex
- регистрирано со македонски таблички
- гуми нови
SKENDEROVSKI
Prodazba na polovni vozila uvezeni samo od germanija so sopstven prevoz.
Visit our store page
bul.Srbija br.4 Skopje / K.Voda do FK Cememtara Show on the map
072236816 / 070228608
https://skenderovski.com.mk
SKENDEROVSKI

SKENDEROVSKI

13 Огласи во продавницата
PEUGEOT 206 SW 1.6HDI JBL Sound 2 800 EUR
PEUGEOT 206 1.4 -05 1 900 EUR
HONDA SILVERWING 600  CC 3 600 EUR
RENAULT SCENIC 1.9 DCI/1870 ccm/96 kw/130 ks 3 200 EUR
Кон почеток