Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT PARTNER PANORAMA -09 1.6 HDI A.C. AVTO ALEX

5 380 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: A.C. AVTO ALEX 02 мар. 08:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
A.C. AVTO ALEX

A.C. AVTO ALEX

13 Огласи во продавницата

TOYOTA YARIS -08 1.3 VVTi PERFEKTNA A.C. AVTO ALEX 4 180 ЕУР
HYUNDAI I 20 1.4 CRDi -10 PERFEKTEN A.C. AVTO ALEX 4 680 ЕУР
OPEL ZAFIRA REDIZAJN -10 1.7 CDTi A.C. AVTO ALEX 4 980 ЕУР
RENAULT MASTER TERMOKING 2.5 DCI -09 A.C. AVTO ALEX 8 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Велес
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Peugeot
Модел
Partner
PERFEKTEN PATNICKO - TOVAREN AVTOMOBIL

* 80 KW - 110 KS

- 186.570 REALNI KILOMETRI

* 80 KW - 109 KS / 5 BRZINI

- OD OPREMA POSEDUVA :

* SONCEV PANORAMA KROV
* TEMPOMAT
* SPEED LIMITER
* KOMANDI NA VOLAN
* ELEKTRONIKA NA PROZORI : X2
* FABRICKO CD RADIO
* KLIMA
* ABS
* POVRZUVANJE NA TELEFON
* SISTEM ZA PROLIZGUVANJE
* CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO 2 KLUCHA
* ZADNI PARKING SENZORI
* ISOFIX NA SEDISHTA
* CHILD SAFTY NA ZADNI VRATI
* PODESUVANJE NA VOLAN
* PODESUVANJE NA SEDISTA
* ELEKTRONIKA NA RETROVIZORI
* ZAVESA NA ZADNI PROZORI

- SITE DAVACKI SE PODMIRENI DO REGISTRACIJA -

Vozila po naračka od naši slovenski firmi
www.avtoalex.si - www.avtokompas.si
0038641774435 ALEX

info: Tose
070/354/113
078/550 / 642
A.C. AVTO ALEX
Добредојдовте, A.C. Avto Alex со своето 30 годишно работење нуди првенствено квалитет. На Плац имаме повеќе возила од кои 90 % се од прв сопственик, редовно сервисирани и добро сочувани возила. Покрај патнички нудиме и товарни возила. Загарантиран квалитет. Желба ни е да со професионализам, удоволување на барањата на купците,квалитетни возила и конкурентни цени да изградиме препознатлив бренд во продажбата на половни возила.
Посетете ја нашата продавница
SKOPSKI PAT BB, VELES Прикажи на мапата
070354113
http://acavtoalex.mk/
A.C. AVTO ALEX
070354113
Leaflet
A.C. AVTO ALEX

A.C. AVTO ALEX

13 Огласи во продавницата
TOYOTA YARIS -08 1.3 VVTi PERFEKTNA A.C. AVTO ALEX 4 180 ЕУР
CITROEN C5 2.0 HDI -06 PERFEKTEN A.C. AVTO ALEX 2 980 ЕУР
TOYOTA AURIS - 1.4 D4D - 2009 - PERFEKTNA - A.C. AVTO ALEX 5 580 ЕУР
MERCEDES-BENZ A160 CDI AVANTGARDE -08 ODLICEN A.C. AVTO ALEX 3 980 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации