Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pontiac Solstice GXP Turbo

Се продава од: Pontiac 23 фев. 22:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Кабриолет
Марка
Pontiac
Модел
Solstice
Prodavam Pontiac Solstice GXP Turbo
- 265 KS
Prv sopstvenik donesena od USA
Na makedonski tablici
Registrirana do 02. 2019
Garazirana socuvana, kako od salon.
Pontiac
070376803
Leaflet
Кон почеток