Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PORSCHE CAYENNE 4.5 S UVOZ

10 500 ЕУР

Се продава од: Buki 17 јан. 10:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Porsche
Модел
Cayenne
Uvoz ch 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

Redovno servisiran !so servisna kniska
Registrirano cela godina +zel karton do 10 01 2020 novi zimski gumi/ima i letni odlicni Atest na folii Atest na kuka Voziloto nema nitu edna mana ni na prednica ni na motor ni na menjac apsolutno provereno i servisirano vozilo!!!

MOZE ZAMENA

Povishe info mob 072 700 008
Leaflet
Кон почеток