Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PORSCHE CAYENNE 3.0DIESEL

Се продава од: xxx 07 дек. 10:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
SUV
Марка
Porsche
Модел
Cayenne
PORSCHE

CAYENNE

3.0 DIESEL

160 000KM ORIGINAL

2013

AMERICKA VERZIJA

TEL; 070 365 600
Кон почеток