Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Porsche Panamera 3.0 dizel kako novo ekstra oprema

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: SANITARIJA&MEBEL&MASI&STOLICI 25 ноем. 11:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SANITARIJA&MEBEL&MASI&STOLICI
CD RADIO OD MERCEDES  E KLASA 2003-2008 150 ЕУР
205/55/15 4-BANDASI+GUMI ZA BMW E46 I DRUGI 100 ЕУР
BMW 320D kako novo full oprema mozna zamena 0 МКД
GUMI SKORO NOVI 265/40/20 4 ISTI 2014 GODINA 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Ресен
Стил на каросерија
Седан
Марка
Porsche
Модел
Panamera
-PORSCHE PANAMERA 3.0 DIZEL KAKO NOVO
-KUPEN OD PRV SOPSTVENIK OD GERMANIJA
-PRVA REGISTRACIJA VO MK 2021

-SERVIS KOMPLETEN NAPRAVEN SEGA NA 06/2021
-OPREMA EKSTRA FULL:
-ZADNA KAMERA
-SPOJLER ZADEN
-SIBER
-REKARO SPORTSKI SEDISTA
-MASAZI NA SEDISTA
-GREACI NA SEDISTA
-DISTRONIK
-FOLI SO A-TEST SEGA STAVENI
-2 KLUCA
-I MNOGU DRUGA DODATNA OPREMA
-MOZNA ZAMENA ISKLUCIVO OZBILNI KUPCI REALNI CENI
SANITARIJA&MEBEL&MASI&STOLICI
 
075453400
Leaflet
SANITARIJA&MEBEL&MASI&STOLICI
GUMI SKORO NOVI 265/40/20 4 ISTI 2014 GODINA 0 МКД
REZERVNA GUMA ZA RENO 16' SO MISELIN GUMA 0 МКД
CD RADIO OD MERCEDES  E KLASA 2003-2008 150 ЕУР
GRAND THEFT AUTO V I RIDGE RACER ZA PS3 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации