Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Porche Panamera 3.0diesel

55 000 ЕУР

Се продава од: Damjan 08 дек. 18:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Струга
Стил на каросерија
Sedan
Марка
Porsche
Модел
Panamera
Kolata e vo odlicna sostojba.So najvisoko ekstra oprema.Novi gumi i bandasi.
Leaflet
Кон почеток