Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Porsche Panamera 2012 god. 3.0 dizel

1 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 08 септ. 12:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Виница
Стил на каросерија
Седан
Марка
Porsche
Модел
Panamera

Porsche Panamera 2012 diesel 136000km top sostojba,
Aleksandar
075467940
Leaflet
Кон почеток