Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Proton 1998 benizn

0 МКД

Се продава од: dime Денес 12:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Седан
Марка
Proton
limuzinata ne e vo vozna sostojba zaradi 2 dizni da se smenat inace vo fevruar ima smeneto nova vodena pumpa zamaec i rebrasti moze da se prodava i na delovi
cena po dogovor....
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации