Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Proton -98

0 МКД

Се продава од: dime Вчера 12:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Седан
Марка
Proton
LIMUZINATA NE E VO VOZNA SOSTOJBA ZARADI 2 DIZNI DA SE SMENAT INACE VO FEVRUAR IMA SMENETO NOVA VODENA PUMPA ZAMAEC I REBRASTI MOZE DA SE PRODAVA I NA DELOVI
CENA PO DOGOVOR....
Кон почеток