Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Proton 313 gli 55kw -98

1 500 ЕУР

Се продава од: kire 07 мар. 16:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Купе
Марка
Proton
kolata e vo odlicna sostojba prva mk reg a vazi do 12mesec. kolata e uvezena od slovenija i e dosta socuvana. vredi da se vidi. tel 072755722
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации