Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Otkup prodazba i zamena na vozila

0 МКД

Оглас од претпријатие Се купува од: oglasuvac 14 апр. 10:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Продавница
Локација
Куманово
OVA E OGLASOT PREKU KOJ MOZETE DA GI PRODADETE / ZAMENITE VASITE VOZILA BEZ MNOGU MALTRETIRANJA I BEZ NEGATIVNI ISKUSTVA I PRAZNI VETUVANJA , POVELETE !!!!

OTKUP SE VRSI VO KUMANOVO !!!

* OTKUP NA VOZILA
* PO Fer cena sprema pobaruvacka i ponuda
* ISPRAVNi koli SAMO na Mk TABLI !!!!!!!!!
* OTKUP NA VOZILO OD 500 DO 15000E.
* PLAKJANJE VEDNAS NA NOTAR po viduvanje

oglasuvac
078 305130
Leaflet

oglasuvac

1 Огласи во продавницата
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации