Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Renault Clio 1.2 Storia 2007

2 800 ЕУР

Се продава од: Kiro 07 септ. 01:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Битола
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Renault
Модел
Clio
ABS, Air bag, Elektrika na stakla i retrovozori, napraven golem servis. Pominati kilomeri 165 000.
Kolata e vo odlicna sostojba. Cena po dogovor.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации