Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Clio 1.5 dci

2 950 ЕУР

Се продава од: Dimitar 03 дек. 12:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 6.310 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Smallcar
Марка
Renault
Модел
Clio
Reno Clio special edition 1.5dci disel 12 mes. 2007
133000 km. pominato kolata e kako nova
ABS
ESP
Tempomat
Sedista kombinacija koza i tekstil
16 aluminiumski felni orginal renault
Farovi so lupa
Svetla za magla
Komandi na volan
Tonirani stakla fabricki
Centralno zakl.otkl. I alarm
Malo gradsko kolice ekonomicno I brzo
Dimitar
071260016
Leaflet
Кон почеток