Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Reault clio 1.2 oasis

Се продава од: Анче Костадинов 06 јул. 01:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

Leaflet
From
Advertiser
Година
1997
Менувач
Рачен
Километража
15 000 - 19 999
Гориво
Бензин
Регистрација
Македонска
Боја
Бела
Локација
Зрновци, Кочани
Стил на каросерија
Smallcar
Марка
Renault
Модел
Clio
Колата е во одлична состојба
Анче Костадинов
077624013
Leaflet
Кон почеток