Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

RENAULT CLIO 1.2 BENZIN 2013G REGISTRIRANO PERFEKT

5 600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: perfect auto 23 окт. 15:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
perfect auto

perfect auto

22 Огласи во продавницата

FIAT BRAVO 1.9 MULTIJET CISTO NOVO PERFEKT AUTO 0 МКД
AUDI A4 1.9TDI 116KS -07 PERFEKT AUTO 0 МКД
RENAULT CLIO 1.2 BENZIN 2010G PERFEKT AUTO 3 100 ЕУР
RENAULT CLIO 1.5DCI ODLICHNO PERFEKT AUTO 3 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Renault
Модел
Clio
KOLATA E REGISTRIRANA CELA GODINA
VO ODLICHNA SOSTOJBA
PROIZVEDENO 2013 GODINA NA ORIGINALNI KILOMETRI,MOZE CELOSNA PROVERKA VO OVLASTEN SERVIS NA KILOMETRI I SOSTOJBA!!!

VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA I E PRVA FARBA,DOSEGA VOZEN SAMO OD EDEN SOPSTVENIK ,BEZ DOPOLNITELNI VLOZUVANJA,NE E PRAVENO HEMISKO,NE POLIRAN,SE E ORIGINALNO I FABRICNO NA NEGO!!

POSEDUVA VISOKO NIVO NA OPREMA KOJA RABOTI PERFEKTNO SE SO POSLEDNO KOPCE,MNOGU MALA POTROSUVACKA 4/0L!

PERFEKT AUTO VI NUDI GOLEM IZBOR NA VOZILA OD SEKAKOV VID SO PRISTAPNI CENI (VRSIME DIREKTEN UVOZ)ZA POVEKE SLIKI OD PEUGEOT I DRUGI VOZILA KOI NI SE NA RASPOLAGANJE BO MOMENTOT POSETETE JA NASTA FACEBOOK STRANA PERFEKT AUTO !

SE NAOGAME NA VLEZOT NA KRIVA PALANKA OD LEVATA STRANA PRED BENZINSKATA MAKOIL!

ZA POVEKE INFORMACII
078-340-299
078 586 890
perfect auto
Перфект Авто Се занимава со трговија на увозни половни возила со висок спектар на разни видови на модели но исто така работиме и по порачка на одреден тип или марка на возило
Посетете ја нашата продавница
Kriva Palanka Прикажи на мапата
078-340-299
http://www.perfectavto.com
Leaflet
perfect auto

perfect auto

22 Огласи во продавницата
OPEL MERIVA 1.6BENZIN 141000KM PERFEKT AUTO 3 100 ЕУР
AUDI A6 TDI AUTOMATIK CISTO NOVO PERFEKT AUTO 0 МКД
VW GOLF 6 1.6TDI 105KS TRENDLINE PERFEKT AUTO 6 000 ЕУР
RENAULT CLIO 1.2 BENZIN 2010G PERFEKT AUTO 3 100 ЕУР
Кон почеток