Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Renault Clio 1.2 benzin 2009 RS 74kw 3690€

3 690 ЕУР

Се продава од: Auto plac occasion 15 септ. 19:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Renault
Модел
Clio
🇨🇭Renault Clio 1.2 benzin 2009 RS 74 🇲🇰
Kolata e donesena od Swajcarija plateni site davacki do registracija ( carina tiff homologacija ). Kilometri 200.300 km so servisna kniska. Dokumentite su privedeni i zavereni na notar za povise informacija ve molam na 070551857
2009 godina na homologacija
I mnogu druga oprema
Bez zameni
Bez zameni ve molam
Cena : 3690€
Auto plac occasion
070551857
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации