Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Clio

0 МКД

Се продава од: Zoran 19 мај 18:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Renault
Модел
Clio
Reno clio benzin 1.4 1998 god cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации