Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Renault Clio 1.2 101ks lux koza navi 2011 MT Auto

4 200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 ноем. 09:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

Opel Agila 1.2 85ks facelift 153.000km 2009 MT Auto 3 800 ЕУР
Fiat Bravo 1.6 JTDM 120ks 155.000km 2009 MT Auto 4 200 ЕУР
Citroen C3 Picasso 1.6hdi 90ks lux 2011 MT Auto 5 800 ЕУР
Ford Fiesta 1.4 tdci 70ks 125.000km nov 2008 MT Auto 3 400 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Renault
Модел
Clio
renault clio 1.2 tce 101 ks sport luxury
- servisna kniska nova unikat -
- 130000 km servisna kniska i sertifikat za km
- napomena: 100 % garancija za km -

- alu bandazi so novi gumi
- koza
- klimatronik
- tempomat
- komandi na volan
- kozen servo volan so podesuvane
- radio so komandi na volan
- aux, telefon, bluetooth
- 8 zvucnici
- hrom elementi
- el na retrovizori
- nasloni za race
- halogenki za magla
- kolata ne e farbana ne e udirana prva boja
- moze da se proveri kade sakate vo sekoe vreme
- servisirana kompletno maslo kaisi podvozje
- servisna kniska i fakturi od servisi
- 100 % realni 130000 km moze proverka
- nema menuvani delovi, originalni farovi, stakla, stopovi
** najdobriot motor 74kw 101 ks
** potrosuvacka 5l/100 km
** perfekten motor stegnato podvozje
** eden edinstven sopstvenik
** kolata nema tocka na nea

-- uvezena od italija ....plateno davacki

-- bez zameni ---

076 877 333
facebook ** mt auto **
instagram: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
  Онлајн
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
Citroen C3 1.4 eco energy benzin plin 2011 MT Auto 4 999 ЕУР
Bmw 120D 163ks perfektno 2005 MT Auto 4 800 ЕУР
Fiat Bravo 1.6 JTDM 120ks 155.000km 2009 MT Auto 4 200 ЕУР
Audi A4 2.0 TFSI 200ks navi avtomatik 2009 MT Auto 8 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации